Služby

Naše služby

S čím Vám pomůžeme

Ať už sháníte různá tepelná čerpadla, anebo fotovoltaické systémy… Eurogiga je tu pro Vás! Díky naší pestré nabídce a profesionálnímu personálu si rozhodně vyberete!

Tepelná čerpadla

Montujeme tepelná čerpadla dle Vašich požadavků v celé ČR do rodinných domů, komerčních prostor, průmyslových objektů, školek a škol.

Fotovoltaické systémy

Poskytujeme návrh a komplexní řešení fotovoltaického systému pro Váš objekt. Provádíme prohlídky a dodáváme technická řešení na míru Vašim požadavkům.

Proč zvolit nás

Spolehlivá řešení, kterým můžete věřit

V kombinaci s naším schopným teamem, dlouhodobou zkušeností a četným počtem spokojených klientů věříme, že právě proto se můžete stát jedním z nich i vy.

Vysoká kvalita

Využíváme nejmodernější technologie a spolupracujeme pouze s nejlepšími dodavateli, abychom zajistili kvalitní a spolehlivou instalaci.

Profesionální instalace

Naši odborníci vám pomohou s výběrem nejlepšího řešení pro vaši domácnost nebo podnikání, aby vaše energie byla co nejefektivněji využita.

Certifikované produkty

Aliquet dignissim erat habitasse aliquet tincidunt phasellus ultrices. Aenean sed elit mattis.

Naše energie šetří planetu

0

Let zkušeností

0 +

Instalací

0 MW

Vygenerovaných wattů

0 +

Ziskaných dotací

Refrence

Příběhy naších zákazníků

Přečtěte si, co o nás říkají naši klienti a jak hodnotí spolupráci s námi.
5/5

Nisi porttitor quam dignissim urna quam. Tincidunt vulputate mi amet iaculis orci elementum. Proin enim augue diam nam massa augue. Aliquet duis blandit.

Devon Lane

Manager at XYZ Company

5/5

Nisi porttitor quam dignissim urna quam. Tincidunt vulputate mi amet iaculis orci elementum. Proin enim augue diam nam massa augue. Aliquet duis blandit.

Myrtle Kempton

Manager at ABC Company

Spojte se s námi

Jsme tady pro Vás!

Není Vám něco jasné nebo váháte, zda s námi spolupracovat? Ozvěte se nám a proberme vše ještě před tím, než spolupráce začne!