Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla

Montujeme tepelná čerpadla dle Vašich požadavků v celé ČR do rodinných domů, komerčních prostor, průmyslových objektů, školek a škol.

Poskytujeme návrh a komplexní technická řešení na míru tepelného čerpadla pro Váš objekt dle Vašich požadavků. Jsme partnerem AC Heating, vyrábíme vzdušná a vodní čerpadla. Využíváme nejmodernější technologie a spolupracujeme pouze s nejlepšími dodavateli, abychom zajistili kvalitní a spolehlivou instalaci.

Proč zrovna naše tepelná čerpadla?

Naše tepelná čerpadla vynikají svojí tichostí, spolehlivostí, technickými parametry, kvalitním provedením, servisem a dalšími důležitými parametry, které jsou nutností každého spolehlivého tepelného čerpadla.

Nejúčinější tepelné čerpadlo na trhu

Garantovaná dotace

Instalace do 3 měsíců

Záruka 7 let

Vytápění & Chlazení

Český výrobce

Často kladené otázky

Tepelné čerpadlo je zařízení, které pro svůj provoz využívá energii z okolního prostředí. V případě tepelného čerpadla vzduch-voda je to okolní vzduch. Tepelné čerpadlo je poháněno elektrickou energií. Na teplu, které tepelné čerpadlo vyrobí se cca 1/3 podílí elektrická energie a 2/3 energie odebraná z okolního prostředí. Vyrobené teplo se využívá pro vytápění domu, ohřevu užitkové vody, ohřevu bazénové vody a spoustu dalších potřebných věcí.

Specifikace

*Modules shown may be different than those included in final design.

Wattage

400 W

Operating Temperature

-40°F up to +185°F

Dimensions

74.4" x 41.2" x 1.57"
(including frame)

Design

Black anodized aluminum
alloy frame
Black solar cells and
backsheet

Warranty

25-year performance guarantee

Certifications

IEC / UL 61730,
CEC Listed,
IEC 61215

Inverter Power

3.8kW / 7.6kW
97.5% efficiency

Inverter Dimensions

26" x 16" x 6"

Inverter Warranty

12.5 years

Jak to funguje

Postup spolupráce

Jsme připraveni Vám poskytnout individuální a kvalitní služby, které vám pomohou se vším, co zrovna potřebujete řešit. Naši odborníci vás provedou celým procesem a zajistí, aby byl postup spolupráce co nejefektivnější a bezproblémový.

01

Konzultace projektu

Naši konzultanti jsou zde od toho, aby vám poskytli potřebnou a odbornou pomoc při plánování a návrhu vašeho projektu. S jejich znalostmi a zkušenostmi budeme společně postupovat tak, abychom vytvořili projektový plán, který bude přesně odpovídat vašim potřebám a požadavkům.

02

Návrh řešení

Na základě konzultace projektu vytvoříme detailní návrh řešení, který bude zahrnovat technické specifikace, plán implementace a rozpočet projektu. Tento návrh bude sloužit jako základ pro další kroky a zajistí, že vaše očekávání budou naplněna.

03

Realiazace a předání

Poté, co schválíte návrh řešení, náš tým se pustí do práce. Během fáze realizace budeme pečlivě sledovat průběh projektu a zajistíme, že vše probíhá podle plánu. Po dokončení projektu vám předáme výsledek, zaškolíme Vás a zajistíme, aby vše bylo připraveno k okamžitému používání.